Almaznaya-Rezka- Betona

Almaznaya-Rezka- Betona
Київ, Киев Киевская

"Алмаз-Сервіс" Алмазна різка бетону без пилу!
Демонтаж бетону! Алмазне свердління!
Компанія існує на ринку вже 8 років, за цей час ми зарекомендували себе як висококласні фахівці у своїй справі!
Ціни на роботу одні з найнижчих на ринку, що дозволить Вам з економити Ваші гроші, і отримати виконану роботу згідно з домовленістю і якісно!
Ми любимо свою справу і завжди готові взятися за складну і нестандартну роботу!
Алмазне різання. Сьогодні алмазна резка поверхонь отримала широке поширення при ремонті і реконструкції будівель, а також перепланування приміщень. Технологія алмазного різання відрізняється швидкими термінами виконання робіт і відмінною якістю навіть в умовах тісних і закритих приміщень, низьким рівнем шуму і повною відсутністю вібрації. Не порушуючи цілісності монолітних споруд, алмазна резка виключає негативні наслідки, властиві традиційним ударним методів - поява мікротріщин, ослаблення і можливе руйнування несучих конструкцій. У стандартних панельних будинках алмазну резку найчастіше використовують для розширення або освіти дверних або віконних прорізів.
Поверхня, що отримується в процесі алмазного різання, рівна і чиста, не вимагає додаткової обробки. Якість робіт з використанням алмазної різання натомість вискоблювання і видовбування істотно відрізняється - точність вирізаних фрагментів доходить до міліметрів.